آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی و آموزش خرید با مستر کارت در کمترین زمان برای انجام خرید های ارزی مستقیم و بدون واسط از تمامی سایت های بین المللی معتبر و جهانی برای اطلاع از قیمت ها و خرید ویزا کارت مجازی از وب سایت بزرگ گیفت کارت گو اینجا کلیک کنید .

در جریان باشید فعالسازی ویزا کارت و مستر کارت و خرید با این دو کارت هم همانند ویزا کارت مجازی بوده و با همین روش انجام میشوند .

  • جهت خرید ویزا کارت آمریکا اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که قصد خرید مستر کارت را دراید اینجا کلیک نمایید .

کاربر عزیز کارت های از 5 تا 1000 دلاری مجازی از شبکه ویزا یا مستر با مبلغ دلخواه با انقضای 7 ماه که به آدرس آمریکا صادر میشوند. ویزا کارت آمریکا (دبیت) فقط برای خرید از سایت های آمریکایی بر واحد پولی دلار میباشد و ویزا کارت مجازی و گلوبال برای خرید از همه سایت های خارجی و هر واحد پولی میباشد. ( شما خرید خود را با هر ارزی غیر از دلار انجام دهید کارمزد 2.5 تا 4 درصدی را برای تبدیل ارز با ریت جهانی و بانک فی را باید بپذیرید. پس حتما دقت کنید که از چه سایت هایی برای خرید ویزا کارت استفاده می کنید.)

همانطور که در تصویر میبینید کارت‌های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت هم درست مشابه کارت شتاب دارای یک شماره کارت 16 رقمی، نام دارنده کارت، تاریخ انقضا و CVV در پشت کارت هستند که در هنگام خرید از این اطلاعات استفاده خواهید کرد.

  1. شماره 16 رقمی کارت (digits card number)
  2. نام و مشخصات دارنده ویزا کارت (name on card / card holder name)
  3. تاریخ انقضای ویزا کارت (expire date / valid through date)
  4. کد سه رقمی پشت ویزا کارت (CVV2 / CCv2 / Security code / CID / card verification value)

در جریان باشید که این کارت ها همانند کارت های داخلی ایران نیاز به رمز دوم ندارند و با اطلاعات بالا میتوانید به راحتی خرید خود را ثبت نمایید و از امنیت بالای آن لذت ببرید . آموزش خرید با مستر کارت

اما در نوع مجازی ویزا کارت فیزیکی و مستر کارت فیزیکی در کار نیست و همین اطلاعات در قالب یک ایمیل یا هر روش دیگری در اختیار شما قرار گرفته که صرفا می‌توانید برای پرداخت اینترنتی از ان استفاده کنید. صدور این نوع ویزا کارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی گاها در آن واحد انجام می‌گیرد که هزینه بسیار کمتری نسبت به ویزا کارت فیزیکی خواهد داشت و نیازی به خروج از کشور جهت دریافت کارت از بانک ندارید .

 

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

در ادامه صفحه‌ای مشابه تصویر زیر در بخش زیرین همین گزینه (select payment methode) باز خواهد شد که اطلاعات ویزا کارت را برای پرداخت باید در آن وارد کرد. آموزش خرید با مستر کارت

 

و اینک همانطور که در تصویر می‌بینید اطلاعات کارت که شامل شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV است را باید در آن وارد کرده و در نهایت روی دکمه Make Payment کلیک کنید تا خرید نهایی شده و تکمیل شود . حال اگر به صفحه دانلودها در اکانت خود مراجعه کنید مشابه تصویر زیر محصول خریداری شده را مشاهده میکنید . آموزش خرید با مستر کارت

نکات همراه با خرید توسط ویزا کارت ، خرید با مستر کارت

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که معمولا سایت‌هایی که ویزا کارت و مسترکارت قبول می‌کنند، لوگوی ویزا و مستر را در صفحه پرداخت خود نمایش می‌دهند. در پرداخت‌هایی که در ایران انجام می‌دهید باید همیشه از IP خارجی برای پرداخت استفاده کنید. در استفاده از ابزار تغییر دهنده ip نیز دقت داشته باشید که برخی از این ابزار به صورت اتوماتیک هستند و هر بار شما را از یک کشور عبور خواهند داد، بنابراین در صورت تغییر آی‌پی طی فرآیند خرید ممکن است که با مشکل مواجه شده و حساب ویزا کارت شما معلق شود. بنابراین از آی‌پی ثابت یک کشور خاص در کلیه پرداخت‌های خود انجام دهید. باید از نرم افزار های تغییر I P اصلی استفاده نمایید .

موارد مهم در استفاده از ویزا و مستر کارت :

1. در صورتي که کارت اکتيو بوده و موجودی آن نمایش داده شود و شما در خرید از وبسایت ها مشکل داشته باشید، به هيچ عنوان تعويض يا پس گرفته نمیشود و مسئوليتي متقبل نخواهیم شد چرا که سایت های معتبر به راحتی کارت ها را قبول کرده و خرید را انجام میدهند.
2. جهت استفاده از کارت باید الزاما وی پی ان شما روشن باشد.
3. تاریخ انقضای کارت ها بین 6 الی 12 و بیشتر میباشد.
4. در صورتی که در حین خرید و یا پس از خرید از سایت مورد نظر سرویسی دریافت ننمودید و یا به مشکلی برخورد نمودید باید با پشتیبانی سایت مورد نظر صحبت نمایید، چرا که این موضوع به سایت گیفت کارت گو ارتباطی ندارد و فقط میتوانیم شما راهنمایی کنیم.
5. فقط در صورتي که اطلاعات کارت اکتيو نبوده يا موجودي نداشته باشد با ما در ارتباط باشید.
6. توجه داشته باشید این کارت ها پیش پرداخت (prepaid) می باشد. قبل از خرید از سایت مورد نظر این مورد را بررسی نمایید.

همچنین در ادامه توضیحات استفاده از ویزا و مستر کارت

برای شما ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی بسته به موجودی سایت خارجی که از آن خریداری می نماییم صادر می شود. (لازم به ذکر است که هیچ تفاوتی از لحاظ استفاده و امکانات و از نظر سایت های مختلف با یکدیگر ندارند)

در صورت هر گونه خطا از سمت شما استفاده نکردن از وی پی ان استفاده از آدرس ایران قطع وی پی ان در هنگام خرید تلاش مکرر برای پرداخت که موجب بلاک شدن کارت شود. سایت Giftcardgo.ir هیچ مسئولیتی تقبل نمی کند.

این کارت از شبکه بزرگ ویزا صادر می شود و در سایت های بزرگ جهانی همانند  گوگل آیتونز آمازون و… به راحتی استفاده میشود

کارت غیر قابل شارژ است.

هلدرنیم اختیاری بوده و به نام شما زده یمشود و آدرس ها هم اگر قصد دارید با آدرس مورد نظر شما باشد هزینه 5 دلار به خرید شما اشافه میشود