آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی و آموزش خرید با مستر کارت در کمترین زمان برای انجام خرید های ارزی مستقیم و بدون واسط از تمامی سایت های بین المللی معتبر و جهانی برای اطلاع از قیمت ها و خرید ویزا کارت مجازی از وب سایت بزرگ گیفت کارت گو اینجا کلیک کنید .

در جریان باشید فعالسازی ویزا کارت و مستر کارت و خرید با این دو کارت هم همانند ویزا کارت مجازی بوده و با همین روش انجام میشوند .

کاربر عزیز کارت های از 5 تا 1000 دلاری مجازی از شبکه ویزا یا مستر با مبلغ دلخواه با انقضای 7 ماه که به آدرس آمریکا صادر میشوند. این کارت ها امکان تغییر آدرس را ندارند. از این کارت ها صرفا برای پرداخت در سایت های آمریکایی که پذیرنده کارت های پریپید باشند تنها به ارز دلار آمریکا و با آی پی آمریکا استفاده میشود.

همانطور که در تصویر میبینید کارت‌های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت هم درست مشابه کارت شتاب دارای یک شماره کارت 16 رقمی، نام دارنده کارت، تاریخ انقضا و CVV در پشت کارت هستند که در هنگام خرید از این اطلاعات استفاده خواهید کرد.

  1. شماره 16 رقمی کارت (digits card number)
  2. نام و مشخصات دارنده ویزا کارت (name on card / card holder name)
  3. تاریخ انقضای ویزا کارت (expire date / valid through date)
  4. کد سه رقمی پشت ویزا کارت (CVV2 / CCv2 / Security code / CID / card verification value)

در جریان باشید که این کارت ها همانند کارت های داخلی ایران نیاز به رمز دوم ندارند و با اطلاعات بالا میتوانید به راحتی خرید خود را ثبت نمایید و از امنیت بالای آن لذت ببرید . آموزش خرید با مستر کارت

اما در نوع مجازی ویزا کارت فیزیکی و مستر کارت فیزیکی در کار نیست و همین اطلاعات در قالب یک ایمیل یا هر روش دیگری در اختیار شما قرار گرفته که صرفا می‌توانید برای پرداخت اینترنتی از ان استفاده کنید. صدور این نوع ویزا کارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی گاها در آن واحد انجام می‌گیرد که هزینه بسیار کمتری نسبت به ویزا کارت فیزیکی خواهد داشت و نیازی به خروج از کشور جهت دریافت کارت از بانک ندارید .

 

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

آموزش خرید با ویزا کارت مجازی

در ادامه صفحه‌ای مشابه تصویر زیر در بخش زیرین همین گزینه (select payment methode) باز خواهد شد که اطلاعات ویزا کارت را برای پرداخت باید در آن وارد کرد. آموزش خرید با مستر کارت

 

و اینک همانطور که در تصویر می‌بینید اطلاعات کارت که شامل شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV است را باید در آن وارد کرده و در نهایت روی دکمه Make Payment کلیک کنید تا خرید نهایی شده و تکمیل شود . حال اگر به صفحه دانلودها در اکانت خود مراجعه کنید مشابه تصویر زیر محصول خریداری شده را مشاهده میکنید . آموزش خرید با مستر کارت

نکات همراه با خرید توسط ویزا کارت ، خرید با مستر کارت

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که معمولا سایت‌هایی که ویزا کارت و مسترکارت قبول می‌کنند، لوگوی ویزا و مستر را در صفحه پرداخت خود نمایش می‌دهند. در پرداخت‌هایی که در ایران انجام می‌دهید باید همیشه از IP خارجی برای پرداخت استفاده کنید. در استفاده از ابزار تغییر دهنده ip نیز دقت داشته باشید که برخی از این ابزار به صورت اتوماتیک هستند و هر بار شما را از یک کشور عبور خواهند داد، بنابراین در صورت تغییر آی‌پی طی فرآیند خرید ممکن است که با مشکل مواجه شده و حساب ویزا کارت شما معلق شود. بنابراین از آی‌پی ثابت یک کشور خاص در کلیه پرداخت‌های خود انجام دهید. باید از نرم افزار های تغییر I P اصلی استفاده نمایید .

مورد بعدی هم همخوانی آدرس پرداخت و آدرس کارت صادر شده است. در صورتی که ویزا کارت شما توسط کشور ترکیه یا امارات صادر شده است، بهتر است که در آدرس پرداخت سایتی که از آن خرید می‌کنید نیز از همان آدرس استفاده نمایید . البته این مورد زیاد مهم نیست، اما بهتر است انجام شود .

موارد مهم در استفاده از ویزا و مستر کارت :

1. گيفت کارت ويزا یا مستر امریکا فقط و فقط داخل سايت های امريکايي پاسخگو میباشد و اکتيو بودن و موجودي کارت را میتوانید از سايت vanillagift.com بررسی نمایید.
2. در صورتي که کارت اکتيو بوده و موجوديش نمایش داده شود و شما در خرید از وبسایت ها مشکل داشته باشید، به هيچ عنوان تعويض يا پس گرفته نمیشود و مسئوليتي متقبل نخواهیم شد.
3. جهت استفاده از کارت باید الزاما وی پی ان شما روشن باشد.
4. انقضا کارت 3 تا 7 سال می باشد.
5. در صورتی که در حین خرید و یا پس از خرید از سایت مورد نظر سرویسی دریافت ننمودید و یا به مشکلی برخورد نمودید باید با پشتیبانی سایت مورد نظر صحبت نمایید، ما پشتیبانی نخواهیم کرد.
6. فقط در صورتي که اطلاعات کارت اکتيو نبوده يا موجودي نداشته باشد با ما در ارتباط باشید.
7. توجه داشته باشید این کارت ها پیش پرداخت (prepaid) می باشد. قبل از خرید از سایت مورد نظر این مورد را بررسی نمایید.

همچنین در ادامه توضیحات استفاده از ویزا و مستر کارت

برای شما ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی بسته به موجودی سایت خارجی که از آن خریداری می نماییم صادر می شود. (لازم به ذکر است که هیچ تفاوتی از لحاظ استفاده و امکانات و از نظر سایت های مختلف با یکدیگر ندارند)

این کارت دارای ۱ ماه انقضا می باشد.

در صورت هر گونه خطا از سمت شما-استفاده نکردن از وی پی ان-استفاده از آدرس ایران-قطع وی پی ان در هنگام خرید -تلاش مکرر برای پرداخت — که موجب بلاک شدن کارت شود. سایت Giftcardgo.ir هیچ مسئولیتی تقبل نمی کند.

این کارت از کشور روسیه صادر می شود و در سایتهای بزرگی از جمله گوگل – ای بی و غیره تست شده و جوابگو است. در صورتی که در وبسایتی که شما از آن می خواهید خرید کنید جواب گو نباشد کارت پس گرفته نمی شود.
لازم به ذکر است که این کارت در سایت های پلی استیشن و پیپال قابل استفاده نیست.

در صورتی که شما اصرار به اینکه این کارت مشکل دارد داشته باشید با کارت شما از استور گوگل ۱ خرید ۱ دلاری انجام می دهیم و فیلم آن را برای شما می فرستیم. تنها راه چک کردن کارت برای شما همین می باشد و در هیچ سایت دیگری چک نخواهیم نمود.

کارت پنل چک کردن موجودی ندارد. در صورتی که درخواست کنید چقدر دیگر کارت من اعتبار دارد امکان این که برای شما چک نماییم نیست.

از کارت شما ماهانه یک دلار به صورت خودکار بابت هزینه کارت از سمت بانک صادر کننده کارت برداشته می شود.

کارت غیر قابل شارژ است.

برای خرید از سایت های کشورهای مختلف در صورتی که خرید شما به عنوان مثال 10 دلار باشد بهتر است که کارت با موجودی بالاتری خریداری نمایید. زیرا هم هزینه تبدیل دلار به ارز آن کشور را شامل می شود و شاید هزینه پرداخت (fee) و شاید مالیات (tax)را شامل شود

هلدر نیم اختیاری می باشد و میتوانید نام خود را وارد نمایید.

تخفیفات روزانه گیفت کارت گو