تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش فعال سازی گیفت کارت ولورانت پوینت

فعال سازی یا ردیم کردن گیفت کارت ولورانت پوینت –  ولورانت پوینت یا همان سکه و پول درون بازی ولورانت است که برای تمام نسخه های بازی مورد استفاده قرار می گیرد. شما با خرید گیفت کارت Valorant Points و فعال سازی آن بر روی اکانت بازی می توانید از آن برای خرید بتل پس ولورانت و امکانات دیگر همچنین اسکین گان استفاده نمایید. توجه داشته باشید Valorant یک بازی FPS می باشد که Riot Games آن را تولید کرده است. به ارز داخلی این بازی Valorant Points گفته می شود.

خرید گیفت کارت Valorant Points

تعداد کسانی که بازی Valorant را می شناسند و به آن علاقه دارند کم نیستند. آنها به خوبی می دانند که برای انجام کارهایی مانند تغییر نام خود در بازی، انتقال حساب خود به سرور دیگر، خرید قهرمان، رنگ های متفاوت، بسته های نرم افزاری، پوسته های هر بخش، نمادهای Summoner و بسیار امکانات دیگر به ولورانت پوینت نیاز دارید. برای خرید Valorant Points به صورت اورجینال و با اطمینان کامل و همچنین با یک قیمت مناسب برای شما می توانید به صفحه ولورانت پوینت Valorant Points مراجعه کنید. برای خرید ولورانت پوینت و دسترسی به آن صفحه اینجا کلیک کنید.

ردیم کردن کد اورجینال ولورانت پوینت

ردیم کردن گیفت کارت ولورانت پوینت

بعد از خرید ولورانت پوینت با ریجن دلخواه، حال باید نسبت به فعال سازی و یا ردیم کردن آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید شما با خرید گیفت کارت ولورانت پوینت یک کد دیجیتالی و اورجینال دریافت خواهید کرد. باید با استفاده از آن اکانت Valorant خود را شارژ نمایید.

  1. وارد حساب کاربری خود در بازی ولورانت شوید.
  2. بعد از ورود، نماد VALORANT را که در سمت راست تب Store قرار دارد را مشاهده می کنید. بر روی آن کلیک کنید.
  3. در این قسمت باید کارت و یا کد پیش پرداخت را انتخاب کنید.
  4. سپس در کادری که در مقابل شما وجود دارد، کد گیفت کارت خریداری شده را با دقت وارد کنید.
  5. بعد از وارد کردن کد اورجینال و اطمینان از صحت آن بر روی دکمه ارسال یا Submit کلیک کنید.
  6. مبلغ گیفت کارت خریداری شده به حساب Valorant شما افزوده می شود.

ردیم کردن گیفت کارت ولورانت پوینت

به همین راحتی خود شما می توانید بعد از خرید گیفت کارت ولورانت پوینت و فعال سازی گیفت کارت ولورانت پوینت، حساب بازی خود را شارژ نمایید و از اعتبار و امتیاز دریافتی خود برای استفاده از امکانات مهیج در بازی استفاده کرده و لذت ببرید.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت