تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش فعال سازی گیفت کارت UC PUBG

آموزش فعال سازی گیفت کارت UC PUBG یا ردیم کردن گیفت کارت UC PUBG – پابجی یک بازی فوق العاده هیجان انگیز در سبک بتل رویال می باشد که به صورت چند نفره انجام می شود. اغلب گیمران این بازی هیجان انگیز را در موبایل بازی می کنند، چرا که به گفته خود آنها نسخه موبایل بازی به صورت عالی و حرفه ای طراحی شده است.

در بازی پابجی برای دسترسی به امکانات بیشتر و قابلیت های بهتر در بازی باید پول خرج کرد. پول و یا ارز درون بازی PUBG یوسی نام دارد. برای دسترسی به محصولات و خدمات موجود در فروشگاه بازی باید حتما UC PUBG خریداری کنید. باز کردن صندوق ها، خرید اسکین اسلحه ها، خرید لباس ها، آیتم ها و امکانات دیگر در بازی پابجی با شارژ اکانت بازی خود به وسیله خرید یوسی پابجی امکان پذیر است. توجه داشته باشید پول درون بازی در نسخه موبایل با عنوان یوسی پایجی (UC PUBG) شناخته می شود.

فعالسازی گیفت کارت یوسی پابجی

خرید و ردیم کردن گیفت کارت UC PUBG

خرید گیفت کارت UC PUBG محدودیت هایی را که شما در بازی پابجی با آنها روبرو خواهید شد را به حداقل می رساند. در واقع با استفاده از این گیفت کارت به راحتی می توان اکانت بازی پابجی خود را در نسخه موبایل شارژ کرده و از آن برای خریداری آیتم های مختلف و بسیار کارآمد در بازی بهره مند شد. خوشبختانه گیفت کارت یوسی پابجی در سایت ما یعنی گیفت کارت گو با بهترین قیمت و همچنین گارانتی و پشتیبانی آنلاین ارائه شده است. برای خرید گیفت کارت یوسی پابجی از سایت گیفت کارت گو اینجا کلیک کنید. بعد از خرید گیفت کارت نوبت به شارژ اکانت یا ردیم کردن کد اورجینال محصول می رسد.

آموزش فعال سازی گیفت کارت UC PUBG

برای فعال سازی گیفت کارت UC PUBG باید چندین مرحله را پشت سر بگذارید. بعد از تحویل کد اورجینال گیفت کارت یوسی پابجی حال با چند مرحله ساده می توانید اکانت بازی خود را شارژ کنید.

  1. ابتدا باید وارد سایت رسمی Midasbuy به آدرس https://www.midasbuy.com/midasbuy/my/redeem/pubgm شوید. برای ورود مستقیم به سایت می توانید اینجا کلیک کنید.
  2. بعد از ورود به سایت یک کادر با عنوان Redeem gifts را مشاهده می کنید.
  3. کد اورجینال دریافتی را در این کادر با دقت وارد کنید.
  4. حال بر روی دکمه ok کلیک کنید.
  5. مراحل به درستی انجام شد. حال وارد اکانت پابجی خود در نسخه موبایل شوید. خواهید دید اکانت شما شارژ شده است.

فعال سازی گیفت کارت UC PUBG

به همین راحتی توانستید اکانت بازی خود را شارژ کنید. توجه داشته باشید با استفاده از گیفت کارت یوسی پابجی دیگر نیازی نیست اطلاعات اکانت خود را در اختیار کاربران دیگر قرار دهید. بلکه خود شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت 13 ماهه