آموزش فعال سازی گیفت کارت بتل نت بلیزارد

 شما بعد از خریداری گیفت کارت بتل نت با ریجن روسیه، آمریکا و اروپا حتما برای استفاده از گیفت کارت به آموزش فعال سازی گیفت کارت بتل نت بلیزارد نیاز دارید. فعالسازی گیفت کارت اصلا کار سختی نیست با استفاده از همین آموزش به راحتی می توانید اکانت خود را شارژ کنید. در ضمن واحد پشتیبانی سایت نیز بعد از خرید از سایت در کنار شما هستند تا هر گونه مشکلی را برای شما رفع کنند.

آموزش فعال سازی گیفت کارت بتل نت بلیزارد

برای فعال سازی گیفت کارت های بتل نت بلیزارد شما باید ابتدا ریجن اکانت خود را مشخص کنید. توجه داشته باشید ریجن شما باید قبل از ساختن اکانت تعیین شده باشد. سپس متناسب با همان ریجن، گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری و سپس اکانت خود را شارژ نمایید.

توجه داشته باشید: به طور مثال اگر اکانت شما روسیه می باشد. باید از گیفت کارت های بتل نت روبل روسیه استفاده نمایید و با آی پی روسیه نیز خرید خود را تکمیل کرده و کد را Redeem کنید.

آموزش فعال سازی گیفت کارت بتل نت بلیزارد

blank

آموزش فعال سازی گیفت کارت بتل نت بلیزارد

آموزش فعال سازی گیفت کارت بتل نت بلیزارد

نحوه خرید گیفت کارت BattleNet

همانطور که می دانید، بلیزارد بتل نت یک شبکه آنلاین بازی‌ های اینترنتی است. از طریق آن می‌توانید به مجموعه از بازی ‌های ویژه به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. شما با استفاده از خرید گیفت کارت، محدودیت ها را برای خود از بین می برید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که ابتدا محصول مورد نظر خود را که قصد خرید آن را در استور بلیزارد بتل نت دارید، را انتخاب کنید. حال بر حسب مقدار همان محصول به دلار یا یورو گیفت کارت Battlenet مورد نظر خود را خریداری نمایید. حالا با یک گیفت کارت و شارژ اکانت خود می‌توانید به تمامی بازی‌ های کمپانی بلیزارد دسترسی داشته باشید.

+
تخفیفات روزانه
گیم پس آلیتیمت 1 ساله