تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش فعال سازی گیفت کارت Apex Legends

آموزش فعال سازی گیفت کارت Apex Legends  – همانطور که می دانید بازی به صورت رایگان ارائه شده است و به همین خاطر از سال 2019 تا به امروز گیمران بسیاری را مجذوب خود کرده است. بازیکنان و گیمران با خرید گیفت کارت Apex Legends در واقع به ارز داخلی بازی دست پیدا می کنند. ارز داخلی بازی با نام Apex Coins به شما این امکان را می دهند تا استایل شخصیت خود را تغییر دهید و لباس ها و مهمات بیشتر و بهتری را برای خود فراهم کنید.

خرید گیفت کارت Apex Legends و دسترسی به Apex Coin

برای خرید گیفت کارت Apex Legends از سایت گیفت کارت گو، تنها کافی است وارد صفحه گیفت کارت APEX Coins شده و در آنجا خرید خود را به راحتی انجام دهید. بعد از ثبت سفارش و تکمیل خرید، محصول به صورت آنی در اختیار شما قرار می گیرد. شما نیز با استفاده از آموزش فعال سازی و شارژ اکانت خود می توانید خیلی راحت اکانت بازی خود را شارژ کنید.

فعال سازی گیفت کارت Apex Legends 

در واقع شما یک اعتبار را به صورت گیفت کارت APEX Coins خریداری کرده و آن را در اکانت بازی خود وارد می کنید.  این کار با فعال سازی گیفت کارت Apex Legends امکان پذیر است. سپس با استفاده از این ارز خیلی راحت می توانید کاراکتر و اسلحه های موجود در بازی را سفارش سازی نمایید. با خرید این گیفت کارت و دسترسی به ارز داخلی بازی شما به بیش از 100 آیتم خاص دسترسی خواهید داشت و به راحتی می توانید آنها را دست خوش تغییرات کنید. همچنین می توانید با استفاده از سکه های موجود در بازی از آنها برای خرید battle pass نیز استفاده کنید.

هر یک از مقدار های بالا را می توانید برای شارژ اکانت خود خریداری کنید. جهت دسترسی به صفحه گیفت کارت APEX Coins اینجا کلیک کنید.

فعال سازی گیفت کارت APEX Legend

فعال سازی و یا شارژ اکانت بازی APEX Legend به راحتی و خیلی ساده و تنها با گذراندن چند مرحله ساده انجام می شود.

فعال سازی گیفت کارت Apex Legends 

پس بعد از خرید گیفت کارت APEX Legend یا همان APEX Coins خود شما می توانید مراحل شارژ اکانت خود را به راحتی انجام دهید و نیازی نیست اطلاعات اکانت خود را در اختیار دیگران قرار دهید.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت