تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

آموزش استفاده از گیفت کارت پلی استیشن و نحوه فعال سازی گیفت کارت و شارژ اکانت PlayStation ، PS4 و PS5 قدم بعدی، بعد از خرید گیفت کارت است که حائز اهمیت نیز می باشد. مانند هر فروشگاه دیجیتالی دیگر، فروشگاه پلی استیشن نیز دارای گیفت کارت است. این کارت های هدیه را می توانید چه فیزیکی و چه دیجیتال خریداری کنید. اصولا در ایران و فروشگاه های اینترنتی مانند گیفت کارت گو به صورت دیجیتالی عرضه می شود. دسترسی به گیفت کارت ها آسان شده ولی بعد از خرید نکته مهم چگونگی استفاده از گیفت کارت پلی استیشن است. ما در اینجا به این موضوع هم فکر کردیم و هم خرید و هم استفاده از آن را برای شما ساده و آسان کرده ایم.

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن PS5 – PS4 – PSN Plus و همچنین شارژ اکانت پلی استیشن خود اینجا کلیک کنید. 

نحوه استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

برای استفاده از گیفت کارت PlayStation در کنسول خود به کد نیاز دارید. پس باید گیفت کارت خود را در اختیار داشته باشید. برای خرید گیفت کارت پلی استیشن میتوانید به گیفت کارت پلی استیشن مراجعه کنید از بین کشور ها و مقدار های دلخواه خود یک گیفت کارت خریداری کنید.

1- اولین مرحله باید وارد اکانت پلی استیشن خود در سایت PlayStation شوید.

آموزش استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

2- از داشبورد موجود در PlayStation، در سمت چپ گزینه Redeem Codes را انتخاب کنید.
کد موجود در گیفت کارت خود را باید در این بخش وارد کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

3- کد گیفت کارت خود را در کادر وارد کنید. سپس رو گزینه Continue بزنید.

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

و به همین راحتی توانستید اکانت پلی استیشن خود را شارژ کنید. خرید و فعالسازی به ساده ترین شکل صورت گرفت.

خرید گیفت کارت PlayStation

همانطور که میدانید شما برای خرید بازی ها و آیتم های درون پرداختی بازی ها در شبکه PSN پلی استیشن به دلار نیاز دارید. هزینه پرداخت ارزی در شبکه پلی استیشن به وسیله مستر و ویزا کارت و پی پال بسیار بالا و بیشتر مواقع با مشکلاتی همراه است. به همین دلیل بهترین و امن ترین و در عین حال ساده ترین راه در بخش خرید ها از استور PlayStation، خرید گیفت کارت پلی استیشن است.

در هنگام خرید ابتدا از قیمت محصول و یا بازی مورد نظر خود مطلع شوید. سپس بر حسب نیاز خود گیفت کارت PS4 خود را خریداری کرده و اکانت خود را شارژ کنید. به میزان گیفت کارت اکانت شما شارژ خواهد شد. دیگه میتوانید به راحتی بازی و آیتم مورد نظر خود را بدون اخذ مالیات خریدرای و فعالسازی نمایید.

خرید پلاس با استفاده از گیفت کارت

برای خرید پلاس یک ماهه و … با استفاده از گیفت کارت 10 دلاری و … تنها کافیست پس از فعال کردن گیفت کارت 10 دلاری روی اکانت خود در استور پلی اسیتشن روی گزینه پلاس یک ماهه زده و خرید نمایید و در صورتی که از شما مالیات خواست کافیست شهر مورد نظر را به Florida تغییر دهید تا مالیات خرید حذف شود

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت