تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت اپن باکس

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت اپن باکس مناسب افرادی است که گیفت کارت Open bucks را در اختیار دارند و حال می خواهند از آن استفاده کنند. کاربران جوانی که فاقد کارت بانکی هستند و مایلند خرید های اینترنتی را انجام دهند با استفاده از گیفت کارت Open bucks که یک روش پرداخت عالی و امن می باشد، می توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

شما با استفاده از این نوع پرداخت آنلاین، راحت می توانید از اطلاعات مالی خود محافظت کنید. کارت های هدیه Open bucks مشابه کارت ویزیت Paysafecard یا Neosurf Vouch، هنگام پرداخت آنلاین در هزاران سایت، نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی یا مالی ندارد. گیفت کارت Openbucks را می توانید به عنوان یک روش پرداخت آنلاین جایگزین طیف گسترده ای از روش های پرداخت امن مانند PayPal ،Bitcoin و… کنید.

نحوه استفاده از گیفت کارت اپن باکس

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت اپن باکس

خرید گیفت کارت اپن باکس در سایت گیفت کارت گو در دسترس می باشد. بعد از آن که خرید خود را انجام دادید، می توانید بلافاصله از کارت هدیه خود استفاده کنید. حتی نیازی نیست که حساب کاربری ایجاد کنید. بلکه تنها باید کد 16 رقمی و پین کد 4 رقمی که در اختیار دارید را در هنگام خرید آنلاین وارد کنید.

توجه داشته باشید شما باید سایت های پذیرنده درگاه Open bucks را انتخاب کنید تا بتوانید از گیفت کارت اپن باکس استفاده نمایید. سایت و محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. حال برای خرید و پرداخت آن با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد. حال پرداخت با گیفت کارت اپن باکس را انتخاب کنید و خرید خود را تکمیل نمایید.

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت اپن باکس

مراحل استفاده از گیفت کارت Openbucks

به طور مراحلی و خلاصه شما باید 4 مرحله را بگذرانید.

  1. روش پرداخت با گیفت کارت اپن باکس را انتخاب کنید.
  2. شماره کارت و پین کد کارت را در قسمت های مشخص شده، وارد کنید.
  3. بر روی گزینه Pay Now کلیک کنید.
  4. پرداخت انجام شد و محصول خریداری شد. به همین راحتی.
روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت