تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

آمازون بزرگترین وب سایت فروشگاهی جهان میباشد که همه از این استور بزرگ مطلع هستیم. برای استفاده از این فروشگاه می توانید گیفت کارت آمازون را خریداری کنید و سپس به خرید در این فروشگاه فوق العاده بپردازید. بعد از خرید گیفت کارت، حتما به آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون – آموزش شارژ اکانت آمازون amazon.com با استفاده از گیفت کارت های آمازون نیاز خواهید داشت. چرا که با استفاده از آموزش می توانید راحتتر و به درستی از گیفت کارت خود استفاده کنید.

آموزش شارژ اکانت آمازون

برای هر نوع خرید از آمازون، چه اجناس فیزیکی و چه محصولات دیجیتالی لازم است ابتدا عضو سایت آمازون شوید. این امر با مراجعه به سایت amazon.com و ساخت اکانت آمازون امکان پذیر میباشد.

آموزش شارژ اکانت آمازون با استفاده از گیفت کارت

در ابتدا لازم است که وارد اکانت آمازون خود شده و Sign in نمایید. اگر اکانتی ندارید با آی پی آمریکا یک اکانت بسازید تا در هنگام ردم کردن گیفت کارت با مشکلی مواجه نشوید. لطفا توجه داشته باشید در صورتی که مشکلات آی پی، سبب از کار افتادن گیفت کارت شما شود. سایت گیفت کارت گو هیچ گونه ضمانتی در این رابطه نخواهد داشت. پس لطفا نسبت به این موضوع دقت کافی را داشته باشید در صورت سوال و یا موردی می توانید آن را با واحد پشتیبانی در میان گذاشته و از کمک و تخصص آنها استفاده کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

با 4 حرکت توانستید اکانت آمارون خود راشارژ کرده و از آن استفاده نمایید. نکته مهم این است که در تمامی مراحل باید اکانت شما آمریکا و از آی پی امریکا استفاده نمایید.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت 13 ماهه