تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

حتما آموزش رو تا پایان با دقت مطالعه نمایید 

توجه: پشتیبانی سایت گیفت کارت گو، اطلاعاتی در رابطه با گیم پس آلتیمیت 1 دلاری ندارند، لطفا پس از خرید گیفت کارت یک دلاری ایکس باکس در رابطه با نحوه خرید و فعالسازی گیم پس 1 دلاری سوال نفرمایید و اگر از گیفت کارت یک دلاری جهت خرید گیم پس استفاده میکنید در جریان باشید که محل ردم کردن کد رو اشتباه وارد شدید و باید طبق آموزش زیر کد را ردم و در بخش order history اکانت مایکروسافت خودتون بالانس حساب رو چک کنید. از ردم کردن کد در کنسول جدا خودداری نمایید.

محل ردم کردن کد

https://redeem.microsoft.com

 آموزش استفاده و فعالسازی گیفت کارت ایکس باکس مایکروسافت یکی از آموزش های مورد نیاز برای کاربران مایکروسافت و ایکس باکس است. همانطور که میدانید ایکس باکس یکی از پرطرفدار ترین و قدرتمند ترین کنسول های جهانی است که طرفداران بسیاری دارد.

حتما آموزش را تا پایان صفحه مطالعه نمایید در غیر این صورت اگر مشکلی باشد و توی آموزش ها به ان اشاره شده باشد هیچگونه پشتیبانی نخواهید داشت چرا که هر گونه خطا و اشتباه باعث از کار افتادن کد گیفت کارت ها میشود.

نحوه استفاده و فعالسازی گیفت کارت ایکس باکس

با استفاده از حساب Microsoft خود، می توانید موجودی خود را در فروشگاه مایکروسافت به صورت آنلاین برای ویندوز و Xbox خرج کنید. پس با چنین گیفت کارتی می توانید جدیدترین برنامه ها، بازی ها، فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و Surface، Xbox و لوازم جانبی را دریافت کنید. گیفت کارت XBOX تاریخ انقضا ندارد و همین ویژگی آن را محبوب کرده است.

1- ابتدا وارد اکانت ایکس باکس یا مایکروسافت خود شوید.

فعالسازی گیفت کارت ایکس باکس

2- پس از ورود روی اکانت خود زده و در لیست زیر آن روی گزینه Redeem Code کلیک کنید.

فعالسازی گیفت کارت ایکس باکس

3- در مرحله بعدی کادری روبروی شماست که باید در آن کد گیفت کارت خود را قرار دهید.

فعالسازی گیفت کارت ایکس باکس

 

 

4- اگر کد وارد شده صحیح باشد. اطلاعات موبوط به گیفت کارت نمایش داده می شود. در اینجا تنها باید بر روی دکمه تایید کلیک کنید.

5- با نمایش عبارت Success گیفت کارت شما با موفقیت فعال شده است و میتوانید از آن استفاده کنید.

نکات مهم در هنگام استفاده از گیفت کارت XBOX مایکروسافت

آموزش ایجاد آدرس Address Book در اکانت مایکروسافت:

ابتدا روی گزینه payment & Billing زده سپس ا منوی باز شده Address Book را برمیگزینید:

blank

سپس از صفحه باز شده Add new address را زد و آدرس مورد نظر را که امریکا میباشد جایگذاری کرده سپس ذخیره میکنید و حال اگر در ردم کردن کد مشکلی داشتید این مشکل با این آدرس ها و آی پی امریکا حل خواهد شد.

ادرس های مورد نظر شما اینجا میباشند (کلیک کنید)

blank

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت 13 ماهه