تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای

آموزش فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای Spotify تنها با سه حرکت. اسپاتیفای بزرگترین سرویس پخش آنلاین موسیقی جهانی می باشد که به کاربران خود دسترسی به میلیون ها موسیقی، پادکست و موزیک ویدئو از تمامی هنرمندان موسیقی دنیا را می دهد. کاربران به راحتی می توانند توسط ایمیل خود در این سیستم عضو Sign Up شوند و از آن به صورت رایگان و یا فعالسازی اکانت های پرمیوم که در ادامه به آن میپردازیم استفاده کنند. برای خرید گیفت کارت و اکانت پرمیوم اسپاتیفای اینجا کلیک کنید.

آموزش فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای ؟

  1. وارد سایت اسپاتیفای شوید .
  2. اگر ثبت نام کرده اید Sign in و در غیر این صورت Sign Up را بزند و اکانت خود را بسازید (توجه حتما با ای پی آمریکا این کار را انجام دهید)
  3. وارد بخش ردیم کردن به آدرس  spotify.com/redeem شوید.
  4. کد دریافت شده گیفت کارت خود را وارد نمایید.
  5. روی دکمه Redeem کلیک کنید.

به همین راحتی شما اکانت اسپاتیفای خود را شارژ کرده اید . شما تا 6 ماه پس از خرید فرصت دارید تا گیفت کارت اسپاتیفای خریداری شده خود را ردیم کنید. البته این بستگی به تایم خرید گیفت کارت توسط سایت ارایه دهنده میباشد . پس بهترین راه همین هست که پس ازز خرید گیفت کارت خود را Redeem نمایید .

مشکلات احتمالی فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای Spotify

ابتدا کد دریافت شده در ایمیل و SMS ارسالی توسط سایت گیفت کارت گو را با کدی که در قسمت ردیم وارد کرده اید مقایسه کنید تا دقیقا مثل هم باشند. در صورتی که کد را درست وارد کرده اید از صفحه your account page بررسی کنید که گیفت کارت را ممکن است ردیم کرده اید اما بدلیل سرعت اینترنت یا موارد دیگر پیغام ردیم شدن را دریافت نکرده اید. در این مورد اعتبار گیفت کارت به اکانت شما اضافه شده است.

در موارد دیگر علل مختلفی وجود دارند که گیفت کارت شما کار نمیکند :

  1. کد گیفت کارت برای Premium for Family یا هر پیشنهاد ویژه اسپاتیفای قابل استفاده نیست
  2. اکانت اسپاتیفای شما مربوط به کشور آمریکا نیست.
  3. کد گیفت کارت اسپاتیفای با آی پی غیر ایران فعال شده است
روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت 13 ماهه