خرید سریع تر از جت در جت کارت گو

تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش انتقال شماره گوگل ویس

توجه: با توجه به تغییرات جدید گوگل برای سرویس گوگل ویس امکان انتقال برای برخی از اکانت ها وجود ندارد برای همین از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

از اکانتی که برای شما ارسال می شود استفاده کنید و حتما موارد زیر را جدی بگیرید :

  1. ابتدا ایمیل ریکاوری را تغییر دهید.
  2. موبایل ریکاوری ست کنید ( میتوانید از شماره ایران هم استفاده کنید ).
  3. رمز عبور اکانت را تغییر دهید.
  4. میتوانید دو مرحله ای روی جیمیل خودتون فعال کنید تا امنیت اکانت را به حداکثر برسانید
  5. سعی کنید حداقل ده روزی یک بار از شماره برای تماس یا پیامک چه ارسال یا دریافت استفاده کنید.
  6. از ارسال پیام های تبلیغاتی خودداری کنید.
  7. از ایجاد مزاحمت با شماره آمریکا جدا خودداری کنید.
  8. با توجه به قوانین جدید گوگل امکان انتقال گوگل ویس به اکانت شخصی وجود ندارد اما کاربر میتواند به راحتی از اکانت دریافتی خود استفاده و مشخصات آن را تغییر داده و به اکانت شخصی خود تبدیل کند.

 

آموزش انتقال شماره گوگل ویس – همانطور که در توضیحات محصول شماره مجازی دائمی آمریکا ذکر شد. شماره های مجازی یا گوگل ویس یکی از بهترین روش ها در جهت ارتباط و تماس با افراد مختلف در هر جای دنیا می باشد. یکی از گزینه های مورد توجه این نوع شماره ها چگونگی انتقال آن ها می باشد. چرا که امکان انتقال شماره گوگل ویس به جیمیل دیگر وجود دارد.

آموزش انتقال شماره گوگل ویس

در ابتدا و قبل از انجام انتقال شماره گوگل ویس خود به سرویس های دیگر حتما باید آی پی خود را بر روی آی پی آمریکا قرار دهید. انتقال شماره گوگل ویس کاملا ساده و راحت می باشد و شما با چند مرحله ساده به راحتی می توانید آن را انجام دهید.

آموزش انتقال شماره گوگل ویس

در ابتدا و برای اولین مرحله شما باید با جیمیلی که می خواهید شماره مورد نظر را به آن منتقل کنید، وارد صفحه گوگل ویس شوید. قوانینی برای شما وجود دارد که برای پذیرفتن آنها و رفتن به مرحله بعد باید بر روی گزینه Continue کلیک کرده و قوانین را قبول نمایید.

آموزش انتقال شماره گوگل ویس

در این مرحله باید با جمیلی که شماره مجازی یا همان گوگل ویس بر روی آن قرار دارد. وارد این آدرس شوید.

سپس از منوی Phones و گزینه‌ی Transfer را انتخاب کنید.

آموزش انتقال شماره گوگل ویس

حال باید در صفحه ای که در مقابل شما قرار می گیرد. جیمیلی که می خواهید گوگل ویس به آن منتقل شود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب جیمیل مدنظر خود بر روی دکمه Transfer کلیک کنید.

منتظر شوید تا روند انتقال انجام شود. بعد از اتمام روند انتقال اگر انتقال به درستی انجام شده باشد پیغام !You’re almost finished را مشاهده خواهید کرد. این پیغام به معنی موفقیت آمیز بودن انتقال شماره گوگل ویس می باشد.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
پشتیبانی گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت