تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی

هشدار مهم: با توجه به قوانین جدید گوگل، درصورتی که در حین استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی و یا بعد از ردیم کردن و در حین خرید از پلی استور با ارور عدم مطابقت کشور برخورد نمایید، وب سایت گیفت کارت گو هیچ گونه مسئولیتی تقبل نمی نماید. (این مشکل مستقیما از سمت گوگل و تحریم ها میباشد و دیوایس رو شناسایی میکند! شما با قبول این ریسک 100% این محصول رو خریداری میکنید) Gift Cards can only be used in the country where it were purchased لطفا اگر با این ارور مواجه شدید به پشتیبانی پیام ندید چون کاری از ما بر نمی آید مشکل از سمت تحریم است. شما با تایید این متن خرید خود را انجام میدهید! این محصول فاقد ضمانت، گارانتی و پشتیبانی میباشد!!!  این متن با زبان فارسی و به صورت هشدار برای شما کاربر عزیز نوشته شده است!!!

با آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی در خدمت شما هستیم. توجه داشته باشید در صورت استفاده نکردن از آی پی ایالات متحده، امکان بلاک شدن حساب Gmail شما وجود دارد. گیفت کارت گو هیچ گونه مسئولیتی در قبال بلاک شدن اکانت و یا کد گیفت کارت شما نخواهد داشت. این مورد جزو قوانین سایت طلقی میشود. پس با دقت مراحل زیر را مطالعه نمایید.

جهت خرید گیفت کارت گوگل پلی میتوانید از طریق سایت گیفت کارت گو اقدام نمایید. گیفت کارت گوگل پلی انگلیس ، گوگل پلی استرالیا و گوگل پلی آلمان در سایت موجود می باشند، بنابر درخواست خود هر یک را با مقدار مورد نظر انتخاب و  با دقت خرید خود را انجام دهید.

نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

برای آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی، در ابتدا ip خود را چک کنید و در صورت لزوم آن را تغییر دهید. بعد از تغییر برای چک کردن آی پی خود به سایت iplocation.net مراجعه کنید تا مطمئن شوید که آی پی شما به آی پی ایالات متحده USA تغییر کرده باشد.

وارد سایت play.google.com شوید. نکته مهم: حتما از مرورگری غیر Google Chorme استفاده کنید. چرا که مرورگر کروم شما را به نرم افزار گوگل پلی هدایت میکند و به سادگی شناسایی می شوید که کاربر ایرانی هستید.

اگر زبان شما فارسی است از سمت چپ روی گزینه استفاده از کارت هدیه و اگر زبان شما انگلیسی میباشد روی گزینه“Redeem کلیک کنید.

آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی

فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی

یکی از ارور های متداولی که بیشتر برای مرتبه اول شارژ گیفت کارت گوگل پلی به آن برخورد خواهید کرد ارور زیر میباشد:

Error redeeming code. Error Code: PRS-GCRPM-01. Learn more

شارژ کردن اکانت در Google Play

که دلیل مواجه شدن با این پیغام خطا، عدم تغییر آی پی به ایالات متحده یا استفاده از نرم افزار تغییر آی پی عمومی بی کیفیت و غیر اصلی و یا عدم استفاده از آدرس و کد پستی آمریکا و وارد کردن اطلاعات غیر معتبر در هنگامی که گوگل از شما کد پستی یا همان زیپ کد درخواست میکند، میباشد.

ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی

شارژ کردن اکانت در Google Play

 

ربات های گوگل وظیفه شناسایی کاربران کشورهای تحریم شده، خرید های درون برنامه ای زیاد، شارژ با مقدار های زیاد و … موجب می شود تا گوگل حساس شود. در صورت مشاهده هر چیزی اکانت و گیفت کارت مشتری را Lock کند. طوری که مشتری برای استفاده مالی (شارژ‌/ خرید درون برنامه ای) کاربر را مجبور به احراز هویت و پر کردن فرمی که از شما اطلاعات خرید گیفت کارت را می خواهد، می کند.

به این دلیل است که کاربر به ارور لاک شدن گیفت کارت برمیخورد. ما سعی میکنیم تعدادی از راهکار ها را در اختیار شما قرار دهیم. ولی تضمینی بابت کار کردن آن برای همه نیست. چرا که سیاست های عملکردی شرکت های خارجی در مقابل با کشور های تحریم متغیر است.

راه های رفع ارور We need more info to redeem your gift card. Send us details

خب پس اگر با ارور We need more info to redeem your gift card. Send us details در گوگل مواجه شدید. کافیه یکی از کارهای زیر را انجام دهید تا شانس خود را برای آنلاک کردن کد امتحان کنید.

ارور Code country does not match your account country. Learn more گوگل پلی

فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی

اگر با پیغام خطای Code country does not match your account country روبرو شدید. این بدین معناست که کشور گیفت کارت گوگل خریداری شده شما با کشور اکانت گوگل پلی شما تطابق ندارد. برای مثال شما گیفت کارت گوگل پلی 20 دلاری آمریکا خریداری نموده اید. ولی کشور اکانت شما روی کشور دیگری غیر از امریکا United States میباشد.

در این حالت نمیتوان گیفت کارت را تغییر داد و یا پس فرستاد. در این حالت برای حل این مشکل به هر نحوی که اطلاع دارید یا کشور اکانت خود را باید مطابق گیفت کارت خریداری شده، تغییر دهید. یا این که یک اکانت جدید با کشور مشابه گیفت کارتی که خریداری نموده اید، بسازید و کد را روی آن Redeem شارژ کنید.

به طور کلی جهت تغییر اطلاعات کیف پول، از جمله آدرس و کشور و حتی Zipcode که روی کیف پول گوگل شما ست شده است. از لینک Pay.Google.com می توانید، استفاده کنید. از بخش Address می توانید نسبت به تغییر اطلاعات Payment Method خود اقدام نمایید.

ارور You have already redeemed that code گوگل پلی

آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی

اگر شما حین شارژ گوگل پلی استور خود با خطای قرمز رنگ You have already redeemed that code رو به رو شدید. به این معنی است که شما این کد را استفاده کرده اید و کد درون اکانت شما شارژ شده است. اگر از طریق فضای وب گوگل پلی استور شارژ کرده اید و میزان اعتبار شارژ شده، هنوز در اپلیکیشن Play Store شما نمایش داده نشده است.

مراحل زیر را انجام دهید تا اطلاعات به شما نمایش داده شود.

توجه : کشور گیفت کارت و کشور اکانت باید با هم یکی باشند. در صورتی که اکانت شما بر روی کشور ایالات متحده تنظیم باشد شما نمی توانید از گیفت کارت اروپا استفاده نمایید.

نکته خیلی مهم:

گیفت کارت گوگل پلی باید الزاما با آی پی آمریکا استفاده شود. ابتدا وی پی ان دستگاه خود را متصل نمایید. سپس از لینک زیر موقعیت خود را چک کنید. در صورتی که موقعیت شما آمریکا زده شده بود، سپس جهت استفاده از کد گیفت کارت اقدام نمایید.
در صورتی که کد گیفت کارت با آی پی ایران و یا هر کشور دیگر به جز آمریکا استفاده شود و یا ریجن اکانت شما -آدرس و پستال یا زیپ کد- آمریکا نباشد و یا به هر دلیل دیگری با ارور
We need more info to redeem your gift card. Send us details.
از سمت گوگل مواجه شدید، کد گیفت کارت غیر فعال شده و سایت گیفت کارت گو ضمانتی از این بابت ندارد.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت