تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش فعال سازی گیفت کارت گیم استاپ

GameStop یک خرده فروشی بازی ویدیویی، لوازم الکترونیکی مصرفی و بازی های آمریکایی است. در حال حاضر بیش از 6500 مغازه خرده فروشی بازی را در سراسر جهان اداره می کند. با خرید گیفت کارت گیم استاپ شما به انواع بازی های معروف مانند مافیا دسترسی خواهید داشت.  آموزش فعال سازی گیفت کارت گیم استاپ برای استفاده ساده و آسانتر شما در نظر گرفته شده است.

نحوه فعال سازی گیفت کارت GameStop گیم استاپ

گیفت کارت گیم استاپ یکی دیگر از گیفت کارت های مورد درخواست کاربران است. از محبوبیت های بسیاری نیز برخوردار است چرا که از قابلیت ها و امکانات موجود در این گیفت کارت چک کردن بالانس و موجودی کارت می باشد. شما خیلی راحت میتوانید موجودی کارت خود را بررسی کنید. همچنین کارت اعتباری گیم استاپ تاریخ انقضا ندارند. پس هر زمان که مایل بودید میتوانید از آن استفاده کنید. البته این موضوع با پشتیبانی گیفت کارت گیم استاپ از سمت سایت های فروشنده متفاوت می باشد.

بررسی موجودی گیفت کارت گیم استاپ

برای آنکه شما بتوانید به صورت آنلاین موجودی کارت خود را مشاهده کنید. نیاز به شماره کارت و پین کد دارید. سپس کافی است وارد اکانت خود شده و شماره کارت و پین کد را وارد کنید و میزان موجودی خود را بسنجید.

آموزش فعال سازی گیفت کارت گیم استاپ

برای فعال کردن گیفت کارت گیم استاپ نیز باید وارد حساب اکانت گیم استاپ خود شوید، حتما باید با آی پی غیر ایران و امریکا اکانت خود را شارژ کنید. حال میتوانید از بالانس اکانت خود برای خرید بازی و آیتم های مورد نظر، از این استور جهانی اقدام کنید.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت