تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

آموزش گیفت کارت امریکن اکسپرس

گیفت کارت امریکن اکسپرس از کارت هدیه های محبوب و با سابقه برای تمامی افراد است. Amex یا همان امریکن اکسپرس یک شرکت در منهتن نیویورک می باشد که خدمات مالی را ارائه می دهد. همین کارت های هدیه یکی از بهترین و قوی ترین راه های پرداخت در سایت های بین المللی میباشد. پس آموزش گیفت کارت امریکن اکسپرس نیز دارای اهمیت خاصی است که بسیاری از افراد با آن مشکل دارند. در زیر آموزش استفاده و خرید با گیفت کارت امریکن اکسپرس را در اختیار شما گذاشته ایم.

آموزش استفاده از گیفت کارت امریکن اکسپرس

شما از این گیفت کارت می توانید در تمام سایت هایی که این کارت ها را به رسمیت می شناسند، استفاده کنید. پس با چنین ویژگی درخواست این گیفت کارت در سراسر جهان بسیار زیاد است. ولی یک محدودیت در این کارت ها وجود دارد. آن هم این است که این کارت را فقط در سایت هایی آمریکایی قابل استفاده هستند. پس باید توجه داشته باشید که با گیفت کارت امریکن اکسپرس نمی توانید از سایت های انگلیسی خرید نمایید.

استفاده از گیفت کارت های امریکن اکسپرس کار سخت و مشکلی نیست و دقیقا مانند کارت های بانکی خود ما عمل می کنند. شماره ی کارت / تاریخ انقضا / رمز عبور یا همان CVC , CVV , CVV2

بعد از تکمیل مراحل خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس، شما به راحتی میتوانید با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.  درخواست اسکن گیفت کارت امریکن اکسپرس خود را از آنها بخواهید. سپس تمامی اطلاعات مربوط به کارت را می توانید بر روی کارت مشاهده نمایید.

برای خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس از مرجع اصلی گیفت کارت در ایران، میتوانید به گیفت کارت امریکن اکسپرس مراجعه کنید.

خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس

نکات مهم در هنگام خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس

در عین راحتی هنگام خرید باید به مواردی توجه داشته و آنها را رعایت کنید.

  1. اصلی ترین و کلیدی ترین قسمت استفاده از آی پی آمریکاست. به خاطر داشته باشید که شما به هیچ عنوان نمی توانید با IP ایران با این کارت خریدی داشته باشید. پس از بررسی آی پی خود اقدام به خرید از سایت های آمریکایی نمایید.
  2. بعد از مراجعه به سایت برای انجام خرید خود، در قسمت پرداخت شما باید گزینه ی امریکن اکسپرس را انتخاب کنید. سپس اطلاعات کارت خود را وارد کنید.
  3. بعد از این که اطلاعات خود را وارد کردید وارد دومین بخش مهم استفاده از گیفت کارت می شوید که دادن آدرس صحیح و معتبر آمریکا میباشد. می توانید برای داشتن آدرسی موثق و درست از آدرس فیک آمریکا استفاده کنید.
  4. بعد از وارد کردن آدرس، مبلغ خرید از حساب شما کسر خواهد شد و خرید با موفقیت ثبت می شود.

اگر هنگام استفاده از کارت امریکن اکسپرس خود نکات ذکر شده ی بالا را رعایت نکردید امکان بسته شدن حساب شما هست. توجه داشته باشید کا سایت گیفت کارت گو هیچ گونه مسولیتی در زمینه بسته شدن اکانت شما را نمی پذیرد. قابل ذکر است که امکان خطا در کارت های بانکی صفر درصد است. تنها گیفت کارت هایی که با آن هنگام خرید به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد کارت های بانکی هستند.

بعضی از این کارت ها قبل از استفاده نیاز به اکتیو یا فعال شدن دارند که از طریق لینک پشتیبانی که پشت کارت نوشته شده است می توانید گیفت کارت خود را Active نمایید.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت