تخفیفات روزانه گیفت کارت گو تخفیفات روزانه

فعال سازی گیفت کارت استیم

گیفت کارت های استیم یکی از بهترین روش های خرید آنلاین بازی و سرگرمی است. برای فعال سازی گیفت کارت استیم خود باید مراحلی را بگذرانید. در این مقاله با آموزش فعالسازی گیفت کارت استیم، همه چیز راجبه استفاده از گیفت کارت در خدمت شما هستیم.

ساخت اکانت استیم و نحوه استفاده از گیفت کارت Steam

در صورتی که شما اکانت استیم ندارید باید نرم افزار استیم Steam را نصب کنید. بعد از دانلود و در اختیار داشتن نرم افزار استیم نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام کنید. پس از نصب، نرم افزار استیم را باز کنید و گزینه create new account انتخاب نمایید و یک اکانت استیم بسازید.

نصب برنامه استیم

وارد Steam شوید و همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، از منوی کشویی “مشاهده کیف پول من” یا “View my wallet” را انتخاب کنید.

نصب نرم افزار استیم

بعد از اینکه به صفحه Wallet منتقل شدید، “Redeem a Steam Gift Card or Wallet Code” را انتخاب کنید.

نصب نرم افزار استیم

سپس گیفت کارت خود را کپی کرده و در قسمت Steam Wallet Code وارد کنید، سپس روی “ادامه” کلیک کنید.

نصب نرم افزار استیم

برای خرید انواع گیفت کارت های استیم میتوانید به خرید گیفت کارت استیم مراجعه کنید.

آموزش فعال سازی گیفت کارت استیم

آموزش فعالسازی گیفت کارت استیم را با توجه به این که شما حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید، ادامه می دهیم. پس وارد استیم شده و  بر روی گزینه login کلید کنید و یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید.

فعال سازی گیفت کارت استیم

بعد از ورود بر روی نام کاربری خود کلیک کرده و گزینه Account Details را انتخاب کنید. در صفحه پروفایل خود میتوانید بخش های مختلف اکانت خود را ببینید و در صورت نیاز تغییرات دلخواه خود را انجام داده و آن را ذخیره نمایید.

مراحل فعال سازی گیفت کارت استیم

در مرحله بعد عبارت Add funds to your steam wallet را انتخاب نمایید و در صفحه باز شده روی گزینه Redeem a Steam Gift Card or Wallet Code کلیک کنید.

مراحل فعال سازی گیفت کارت استیم

در مرحله بعد باید بر روی گزینه “REDEEM A STEAM WALLET CODE” کلیک کنید.

مراحل فعال سازی گیفت کارت استیم

آخرین مرحله Redeem کردن گیفت کارت Steam خریداری شده، میباشد. کد گیفت کارت استیم خود را وارد کرده و بر روی گزینه ادامه یا continue کلیک کنید. بعد از وارد کردن کد اکانت شما شارژ میشود.

نصب نرم افزار استیم

نکته های مهم در هنگام شارژ گیفت کارت steam

برای فعالسازی سی دی کی بازی های استیم شما میبایست وارد اکانت استیم خود شوید. در بخش بالا نشانه گر ماوس خود را روی گزینه Games قرار دهید. از زیر منو های آن Active a Product Steam را کلیک نمایید. در بخش باز شده کد سی دی کی بازی استیم مورد نظر خود را با وی پی إن در اکانت خود ردم نمایید. قوانین ردم کردن سی دی کی نیز همانند گیفت کارت که در بالا توضیح داده شد، میباشد.

روش های پرداخت گیفت کارت گو
+
گیم پس آلتیمیت